bip2.jpg
Rekrutacja do przedszkola.png
nauka zdalna.jpg
dziennik elektroniczny.jpg
ban-playdoh.jpg
aqua.jpg
galanowy.jpg
logo_eTw.png
Wyszukiwarka
Listopad 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
26 27 28 29 30 31 1
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
ban-newsletter.jpg
grafika
Piątek, 28.08.2020
Kamila LaskowskaLiczba wyświetleń: 287
Zebrania z rodzicami - Bociany, Wróbelki, Jaskółki, Zuchy B, Zuchy A

 

31.08.2020r. zapraszamy rodziców dzieci z grupy                      „ Bociany” na zebranie organizacyjne, które odbędzie się o godzinie 16:00. W związku z sytuacją epidemiczną prosimy aby w spotkaniu uczestniczył tylko jeden z rodziców. Na spotkanie nie zabieramy dzieci. Prosimy o zaopatrzenie się w maseczkę i zachowanie dystansu społecznego.

 

31.08.2020r. zapraszamy rodziców dzieci z grupy „ Wróbelki ” na zebranie organizacyjne, które odbędzie się o godzinie 16:00. W związku z sytuacją epidemiczną prosimy aby w spotkaniu uczestniczył tylko jeden z rodziców. Na spotkanie nie zabieramy dzieci. Prosimy o zaopatrzenie się w maseczkę i zachowanie dystansu społecznego.

 

31.08.2020r. zapraszamy rodziców dzieci z grupy „ Jaskółki ” na zebranie organizacyjne, które odbędzie się o godzinie 15:15. W związku z sytuacją epidemiczną prosimy aby w spotkaniu uczestniczył tylko jeden z rodziców. Na spotkanie nie zabieramy dzieci. Prosimy o zaopatrzenie się w maseczkę i zachowanie dystansu społecznego.

 

01.09.2020r. zapraszamy rodziców dzieci z grupy „ Sowy ”( wcześniejsza nazwa Zuchy B) na zebranie organizacyjne, które odbędzie się o godzinie 16:00. W związku z sytuacją epidemiczną prosimy aby w spotkaniu uczestniczył tylko jeden z rodziców. Na spotkanie nie zabieramy dzieci. Prosimy o zaopatrzenie się w maseczkę i zachowanie dystansu społecznego.

 

02.09.2020r. zapraszamy rodziców dzieci z grupy „ Orły ”( wcześniejsza nazwa Zuchy A) na zebranie organizacyjne, które odbędzie się o godzinie 16:00. W związku z sytuacją epidemiczną prosimy aby w spotkaniu uczestniczył tylko jeden z rodziców. Na spotkanie nie zabieramy dzieci. Prosimy o zaopatrzenie się w maseczkę i zachowanie dystansu społecznego.

 

 

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ