bip2.jpg
Rekrutacja do przedszkola.png
ban-playdoh.jpg
aqua.jpg
galanowy.jpg
logo_eTw.png
Wyszukiwarka
Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
12 13 14 15 16 17 18
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
ban-newsletter.jpg
grafika
Opłaty
  1. Opłaty za pobyt dziecka w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Rypinie naliczane są na podstawie „ustawy przedszkolnej” z dnia 13 czerwca 2013r. w sprawie określenia wysokości opłat za świadczenia udzielane przez przedszkola oraz oddziały przedszkolne.
     
  2. Pobyt dziecka w godzinach 800 – 1300 – jest bezpłatny. Opłata za kolejne godziny wynosi 1 zł za każdą 1 godzinę pobytu dziecka w przedszkolu (powyżej 5 godzin dziennie).
     
  3. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 5 zł i obejmuje opłatę za posiłki dzieci, składające się z trzech zbilansowanych dań – śniadania, obiadu dwudaniowego oraz deseru w postaci jogurtu i owocu. Dokładamy wszelkich starań, by przygotowywane posiłki były smaczne, kolorowe i zdrowe. Zwracamy uwagę na alergie dzieci i przestrzegamy zaleceń rodziców w kwestii doboru produktów dla alergików. Posiadamy certyfikat „Przedszkole bez alergii”.
     
  4. Opłat za przedszkole prosimy dokonywać do 15 dnia każdego miesiąca na konto bankowe placówki wskazane w książeczce opłat. Książeczki te prosimy niezwłocznie dostarczać do sekretariatu przedszkola.
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się