bip2.jpg
Rekrutacja do przedszkola.png
nauka zdalna.jpg
dziennik elektroniczny.jpg
ban-playdoh.jpg
aqua.jpg
galanowy.jpg
logo_eTw.png
Wyszukiwarka
Wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
28 29 30 1 2 3 4
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
ban-newsletter.jpg
grafika
Powiązane galerie:
Środa, 27.11.2019
Kamila LaskowskaLiczba wyświetleń: 256
Światowy Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole Miejskie nr 1 w Rypinie. Do naszego przedszkola przybyły wraz ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

25.11.2019 r. przedszkolacy uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola wraz ze swoim pluszowym przyjacielem – Misiem.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie piosenką „Oto miś”, następnie przystąpiły do hucznego świętowania. W oparciu o prezentację multimedialną dowiedziały się jaka jest historia pluszowego misia, czym wypełnione są misie współcześnie, a czym wypełnione były pierwsze pluszaki. Nie lada zagadką było rozpoznawanie melodii z popularnych bajek, w których głównymi bohaterami są misie. Nie zabrakło również zabaw tanecznych przy misiowych piosenkach tj.: „Jadą, jadą misie”, „Pokochaj pluszowego misia”, „Stary niedźwiedź mocno śpi” … itd.

Jednak największą atrakcją były odwiedzimy pluszowego misia , który przybył do przedszkola, aby wspólnie z przedszkolakami świętować swoje urodziny.

Podczas uroczystości wszystkie dzieci, które przygotowały piękne prace na konkurs plastyczny „ Mały miś” otrzymały z rąk pani dyrektor nagrodę oraz dyplom.

Trzy wyróżnione prace: Mikołaja Czajkowskiego z grupy Jaskółki, Kacpra Palińskiego z grupy Zuchy A oraz Stanisława Florkiewicza z grupy Wróbelki zostały wysłane na konkurs, w którym zajęły wysokie miejsca.

Do misiowej krainy zaprosiły dzieci: Kamila Laskowska i Katarzyna Zielińska.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ