bip2.jpg
Rekrutacja do przedszkola.png
nauka zdalna.jpg
dziennik elektroniczny.jpg
ban-playdoh.jpg
aqua.jpg
galanowy.jpg
logo_eTw.png
Wyszukiwarka
Maj 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
3 4 5 6 7 8 9
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
ban-newsletter.jpg
grafika
Opłaty
Od 1 marca 2020 roku, na podstawie Zarządzenia Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Rypinie wzrasta opłata za wyżywienie dzieci w przedszkolu. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 6 z
  1. Opłaty za pobyt dziecka w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Rypinie naliczane są na podstawie „ustawy przedszkolnej” z dnia 13 czerwca 2013r. w sprawie określenia wysokości opłat za świadczenia udzielane przez przedszkola oraz oddziały przedszkolne.
     
  2. Pobyt dziecka w godzinach 800 – 1300 – jest bezpłatny. Opłata za kolejne godziny wynosi 1 zł za każdą 1 godzinę pobytu dziecka w przedszkolu (powyżej 5 godzin dziennie).
     
  3. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 6 zł i obejmuje opłatę za posiłki dzieci, składające się z trzech zbilansowanych dań – śniadania, obiadu dwudaniowego oraz deseru w postaci jogurtu i owocu. Dokładamy wszelkich starań, by przygotowywane posiłki były smaczne, kolorowe i zdrowe. Zwracamy uwagę na alergie dzieci i przestrzegamy zaleceń rodziców w kwestii doboru produktów dla alergików. Posiadamy certyfikat „Przedszkole bez alergii”.
     
  4. Opłat za przedszkole prosimy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe placówki. Kwota opłaty za przedszkole wraz z numerem konta jest przesyłana na adres mailowy wskazany przez rodzica.
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się